Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

SM-shakkifestivaali 13.-16.5.2010

Ilmoittautumiset Tilanne 12.5.2010 klo 20:00

Nuorten pikashakki,

20v

1. Räisänen Kim MatSK

2. Mynttinen Henri MikkSK

3. Setälä Touko TuTS

4. Rönkä Erik KSY

5. Ahvenjärvi Jani TammerSh

18v

1. Olander Aleksi TuTS

2. Elomaa Arto JärvSK

3. Koskinen Riku TuTS

4. Norri Roger TuTS

5. Rossi Paavo MäntSK

16v

1. Salminen Aku JämSS

2. Ranimäki Miika Varkauden Tarmo

3. Kesänen Viljami LahS

4. Wiklund Samuel TammerSh

5. Mäntylä Ville MäntSK

14v

1. Nyman Oskari LoimSK

2. Tuomola Tommi LoimSK

3. Nokso-Koivisto Valtteri LoimSK

4. Ojala Markus MäntSK

5. Ojala Valtteri MäntSK

6. Rauramaa Julius MatSK

7. Ebeling Daniel MatSK

8. Liu Dennis MatSK

12v

1. Valkama Eero TSY

2, Nyman Janne LoimSK

3. Nokso-Koivisto Markus LoimSK

4. Ebeling Gabriela MatSK

5. Eränne Tomi MatSK

10v

1. Valkama Arvo TSY

2. Ebeling Mikaela MatSK

3. Ebeling Mariela MatSK

4. Hallman Valo HämSK

5. Moisio Luukas MäntSK

6. Strömberg Paavo MäntSK

7. Valkeejärvi Janne MäntSK

Nuorten pikashakki, joukkue

20v

1. MatSK

2. TuTS

3. TammerSh

4. JämSS

16v

1. LoimSK

12v

1. MatSK

2. MäntSK

Pikashakki. yleinen

1. Rantanen Ari MäntSK

2. Räisänen Kim MatSK

3. Tuominen Risto TuTS

4. Kivipelto Kaj KS-58

5. Järnström Henrik G vain perjantaina

6. Manninen Harri MikkSK

7. Marttinen Jussi MikkSK

8. Olander Aleksi TuTS

9. Köykkä Pekka TammerSh

10. Hentunen Asko MatSK

11. Jääskeläinen Jani MikkSK

12. Mynttinen Henri MikkSK

13. Setälä Touko TuTS

14. Rönkä Erik KSY

15. Kytöniemi Jyrki TammerSH

16. Satonen Arto VammSK

17. Mertanen Janne Tammersh

18. Markku Heinonen EtVaS

19. Raki Jyrki PoKS

20. Pohjala Henri VammSK

21. Nokso-Koivisto Aki LoimSK

22. Ebeling Mika MatSK

23. Ebeling Daniel MatSK

24. Karttunen Mika TammerSh

25. Salminen Aku JämSS

26. Lehtimäki Tero VammSK

27. Koskinen Riku TuTS

28. Norri Roger TuTS

29. Norri Ilkka TuTS

30. Kopsa Petri HSK

31. Hällström Leo HSK

32. Ruotanen Helge KS-58

33. Markku Raitanen JyS

34. Rauramaa Julius MatSK

35. Rauramaa Kari MatSK

36. Ahvenjärvi Jani TammerSh

37. Nordman Joonas TammerSh

38. Laakkonen Jalmari TammerSh

39. Rintakoski Pertti VammSK

40. Järvinen Rauno VammSK

41. Möttönen Ari MatSK

42. Vinke Dietmar OSS

43. Luukkonen Tommi JyS

44. Tuorila Kai JämSS

45. Puroila Sippo MatSK

46. Auvinen Esa MatSK

47. Munukka Timo MatSK

48. Anttila Perttu EtVaS

49. Kiviaho Allan

50. Huvinen Petri

51. Eränne Tomi MatSK

Pikashakki, naiset

-

Nopea shakki, yleinen

1. Yrjölä Jouni KS-58

2. Rantanen Ari MäntSK

3. Mäki-Uuro Miikka MatSK

4. Tuominen Risto TuTS

5. Kivipelto Kaj KS-58

6. Manninen Harri MikkSK

7. Marttinen Jussi Mikkeli

8. Olander Aleksi TuTS

9. Salopää Tero TuTS

10. Köykkä Pekka TammerSh

11. Hentunen Asko MatSK

12. Jääskeläinen Jani MikkSK

13. Mynttinen Henri MikkSk

14. Kumpulainen Kalle Remi

15. Kiili Markus Remi

16. Setälä Touko TuTS

17. Tolonen Kari TammerSh

18. Rönkä Erik KSY

19. Ahvenjärvi Jani TammerSh

20. Kytöniemi Jyrki TammerSh

21. Kohvakka Raimo LeppSisu

22. Pulkkinen Heikki LeppSisu

23. Kahri Antti Remi

24. Peltola Leo Remi

25. Mertanen Janne Tammersh

26. Hämäläinen Jussi MikkSK

27. Asomäki Pekka JärvSK

28. Juan Sànches JärvSK

29. Harju Antero JärvSK

30. Elomaa Arto JärvSK

31. Elomaa Veli JärvSK

32.Väisänen Aleksi JärvSK

33. Leminen Mika JärvSK

34. Pohjala Henri VammSK

35. Äijälä Jouko LahS

36. Heino Aimo LahS

37. Ebeling Mika MatSK

38. Ebeling Daniel MatSK

39. Karttunen Mika TammerSh

40. Salminen Aku JämSS

41. Koskinen Riku TuTS

42. Sipilä Milka TuTS

43. Norri Roger TuTS

44. Ruotanen Helge KS-58

45. Vesterinen Heikki SalSK

46. Tocklin Timo SalSK

47. Rehn Ralf SalSK

48. Rauramaa Julius MatSK

49. Rauramaa Kari MatSK

50. Lidholm Pertti HyvSK

51. Mäntyniemi Jaakko TammerSH

52. Pohjola Jari LahS

53. Suominen Antti KäpSK

54. Järvenpää Jari SalSK

55. Järvinen Rauno VammSK

56. Möttönen Ari MatSK

57. Morant Paul TuTS

58. Luukkonen Tommi JyS

59. Norri Ilkka TuTS

60. Puroila Sippo MatSK

61. Auvinen Esa MatSK

62. Munukka Timo MatSK

63. Lehmusvaara Esa Tapio

64. Marjusaari Esa KokkSK

Nopea shakki, naiset

1. Puuska Heini SalSK

Nopea shakki, joukkue

1. Sirkkeli (SSK)

2. MikkSK

3. TuTS1

4. MatSK

5 VammSK

6. TuTS2

7. Remissi

8. TammerSh 1

9. TammerSh 2

10. TammerSh 3

11. TammerSh 4

12 LeppSisu

13. HyvSK

14. JärvSK

15. LahS 1

16. LahS 2

17. LahS 3

18. JämSS

19. NoPy

20. SalSK 1

21. SalSK 2

22. JyS 1

23. JyS 2

24. ESK

25. EtVaS

©2017 Mäntänshakkikerho - suntuubi.com